Се полив со кофа ,,гомна“ ги предизвикувам и следните политичари да го сторат тоа (Видео)


Босанец одлучил на уникатен начин да го преформулира „ледениот предизвик“ . наместо со вода се поли со кофа полна со измет и ги предизвика следните политичари да го прифатат предизвикот и во наредните 24 часа да го сторат истото.polio-se-izmetom-bihac-bosanac-1408957894-556589

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1