Се самоуби 22-годишна девојка од Куманово


Кумановката А.И. (22) синоќа си го одзeла животот со бесење во куќата на нејзиното семејство на улицата „11 Ноември“ во Куманово.jaze besilka

Случајот го потврдија и од МВР од каде што информираа дека увид извршила увидна екипа на СВР Куманово.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство. Телото на девојката е предадено на семејството за погреб.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1