Се убила зошто била трудна со близнаци, а сакала девојче


35 годишната Ана Брн, која е мајка на два сина, скокнала од карпа во близина на Даблин. Таа претходно дознала дека е бремена со машки близнаци, а сакала да има девојче.

Ана била 20 дена пред породување кога се убила. Таа уште од 20 години била дијагностицирана дека боледува од депресија, и постојано зборувала дека животот и е празен бидејќи нема девојче, пишува Дејли меил

Пред да скокне му се јавила на сопругот и му кажала дека го сака. Се загрижил кога не се вратила дома, а кажала дека ќе оди само до продавница. Ја пронашле дури по 10 часа, па лекарите неможеле да ги спасат ниту неродените бебиња.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1