Сестрата на Дру Баримур пронајдена мртва – можно самоубиство


Џесика Баримур, полусестрата на актерката Дру Баримур е пронајдена мртва во својот автомобил, само неколку дена пред својот 48 роденден, пишува „The Independent“.

djesika barimurПолицијата наведува дека се работи за сомнителен случај на самоубиство.

Бројни неименувани бели таблети се пронајдени на сувозачкото место во автомобилот во кој е пронајдена како и лименки со енергетски напитоци.

Причината за смртта ќе се знае по обдукцијата.

Џесика и Дру имаат исти татко, Џон Дру Баримур. Семејството засега не се огласи за смртта на Џесика.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1