Шок за Јована по само 3 месеци брак – се разведовме зашто Даниел е хомосексуалец!


Манекенката и мисица Јована Алибабиќ, која по учеството во „Фарма” се омажи со Данијел Алибабиќ открива шокантни детали од бракот кој траеше само три месеци. Јована се разведува од црногорскиот пеач затоа што секојдневно ја давел и тепал, а откри и дека е хомосексуалец и дека она воопшто не ни била трудна.

daniel jovana„Јас никогаш не бев трудна, ниту можев да бидам, затоа што Данијел и јас сме немале односи повеќе од два месеци. Точно е она што се зборуваше и пишуваше дека е хомосексуалец. Од како се доселивме во Белград он не ме приметуваше, секогаш имаше обврски и излегуваше со друштвото” рече Јована.

„Јас цело време му бев товар. За овие три месеци се доживеав. Физички напад каде Даниел ме давеше и ми се закануваше дека ќе продолжи доколку не му се тргнам од пред очи. Дека не одговара за своите постапки и дека ни сам незнае што е способен да направи.Го Користеше вниманието на народот , а јас само му користев да ги испере сите гадни приказни за него. Јас му бев маска за сите негови одиграни представи”. Додаде Јована

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1