Што остави ураганот Сенди зад себе Видео/ Фото


Фотографии и видео на кои се гледа што остави ураганот Сенди зад себе во Њујорк.

Њујорчани ќе одат пешки – поплавено метро, железница, улици – 12 мртви (Видео)

Видео: Ова е експлозијата која го остави Менхетн во мрак

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1