Што значи ЕВН – Евтино Веќе Нема


По поскапувањето на цената на струјата и по шокантното укинување на дневната евтина струја – низ социјалните мрежи кружи фотографија за која на шега се вели дека е новото лого на ЕВН. 🙂

Што значи кратенката ЕВН – Евтино Веќе Нема

Share Button

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1