Штотуку му соопштија дека ќе добие уште една сестра – 3 по ред – реакцијата е урнебес (Видео)


Момчево има две помали сестри и нивните родители ги седнуваат сите тројца за да им соопштат дека семејството ќе добие нов член.

v140177Кога Џејсон и Тифани го дознале полот на своето неродено четврто дете, одлучиле да им ја соопштат веста на другите деца .

Трите дечиња се собрале на маса и ја пресекле тортата. Бојата во внатрешноста на тортата го откривала полот – розова за девојче, сина за момче.

Малиот Ганер посакувал братче и  кога видел дека ќе добие и трета сестричка почнал да плаче и вика  – неговата бурна реакција стана хит на интернет.

„Нееее пак девојче. Секој пат е девојче, девојче, девојче, девојче“ – вели Ганер со солзи во очите, одбивајќи да ја проба тортата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1