Си нарачале совршени венчанициод Али Експрес – еве што добиле (Фото галерија)


Она што овие невести го добиле не е ни приближно до она што тие го виделе на сликата. Си ја нарачале совршената венчаница од интернет арно ама добиле ужас. Еден ракав пократок, врска нема моделот, а материјалот полиестер. Револтирани ги споделија фотографиите на интернет

Погледнете

ali14 ali1 ali2

wedding dress nightmare.jpg ali5 ali6 ali7 ali8 ali9 ali10 ali11 ali12 ali20 ali13

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1