Сингелиќ- Му го изрешетале автомобилот додека возел


Синоќа околу 22.40 часот на патот кон село Сингелиќ, 25- годишниот Н.И. додека се движел со возило, од страна на непознато лице биле испукани неколку куршуми од огнено оружје, оштетувајќи го возилото.

Полицијата работи на целосно расчистување на случајот.policija mk koli

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1