Синот на Аркан пак удри по Цеца: Татко ми убаво ја избричи


Војин овој пат ги потсети сите на потстрижувањето на својата маќеа.

Еден од Аркановите синови секојдневно објавува статуси на Фејсбук во кои отворено, но и иронично, зборува за односите со семејството Ражнатовиќ.ceca.jpg500

Во своите јавни обраќања Војин Ражнатовиќ најчесто ја закача својата маќеа, познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Овој пат тој се врати во 1995 година, прикачи фотографија од Цеца со куса коса и напиша:

Убеден сум дека татко ми уште како млад требало да ја промени насоката во животот и да стане бербер. Неговиот скриен талент конечно ни го откри во 1995 година, напиша Војин.1ceca.jpg500

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1