Скапува имотот на А1 – колите поплавени (Фото)


Конфискуваниот имот на А1, Плус Продукција и Хедис, скапува во дворното место на објектот во кој порано се наоѓаа медиумите – објави Бриф.

Деновиве дворот на телевизијата беше поплавен поради дождовите, па така под вода останаа и автомобилите што некогаш се користеа за потребите на весниците и на телевизијата.

ФОТО: Бриф

a1 koli1

a1 koli

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1