Скопјанец по пет дена пријавил за исчезнувањето на сопругата


Скопјанец пријавил дека пред пет ден исчезнала неговата сопруга, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера во 18.00 часот во Полициската станица Чаир, М.И. (61) од Скопје пријавил дека на 10.12.2017 година околу 12.00 часот од непознати причини од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга М.Ш. (55) од Скопје. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1