Скопските доктори и ја променија судбината на Исидора Бјелица


Исадора Бјелица дознала неодамна дека лекариските анализи се позитивни и дека нејзиното здравје се подобрува. Таа во вторникот во Скопје ја примаше и последната терапија.isidora bjelica333

– Уште само една превентивна терапија, а потоа конечно борбата и верата и надежта дека хроничната пеколна болест, со помош на Божјата милост, повеќе да не се врати. Благодарам на вашата љубов, поддршка и сето она добро што го научив од вас целото ова мое страдање, искоментирала Исадора на социјалните мрежи.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1