Скубење коси, валкање по земја – женска тепачка во ГТЦ (Видео)


tepackaДве девојки вчера вечерта се степаа во ГТЦ синоќа од засега непознати причини.

Очевидците на настанот веднаш го искористија ваквиот момент и видеото го поставија на Јутјуб.

Погледнете ја оваа женска тепачка во Скопје.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1