Смрт на денот на венчавката: Младоженец настрадал за време на свадбената церемонија


Бразилецот Фабио Џеферсон (33) настрадал за време на свадбената веселба кога паднал врз стакло од пивска чаша и ја пресекол главната артерија која поминува низ ногата од што искрварил до смрт.

Бразилецот настрадал на венчавката со сопругата Гаис Џумарес.

Младоженецот умрел неколку часа по венчавката во црквата.

 

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1