Сомнителна смртта на Екрем – откажан е погребот


Екрем Јевриќ почина на 56. години во Њујорк, а семејството планирале погребот да биде денеска, но во меѓувреме наложена е обдукција на телото за да се утврди точната причина за смртта на Екрем.ekrem-jevrik

Откако боснаските медиуми ја објави ја веста за смртта на Екрем, неговата сопруга се огласи и откри дека нејзиниот сопруг починал во автомобилот на пат за накај работа. И исто така додала дека тој имал слабо срце и најверојатно причината за смртта е срцев удар

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1