Спасете го принцот Хари – видеоигра ( Видео)


Последниот ,,блам,, на принцот Хари доби своја видео верзија.  Видеоиграта ја направија Дански програмери.

Играта е едноставна – Хари гол шета низ станот, девојки се обидуваат да го фотографираат а вие треба да го спасите да се сокрие и да не биде фотографиран.

Играта ја лансираше GamesOnly.com

 

 

Tags: , , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1