Столе Стоилов се огласи во врска со референдумот


Капитенот на ракометниот клуб Вардар денеска во пресрет на референдумот во Македонија објави статус на својот Фејсбук профил.

-Никогаш северна, секогаш Македонија, напиша Столе.

app-facebook
Stole Stoilov
4 hours ago
Никогаш северна,
СЕКОГАШ МАКЕДОНИЈА 👊
1.6K
73
208

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1