Студентка се породила сама и го фрлила бебето во ве-це школка – спасено е (ВИДЕО)


Плачот на бебето ги алармирало студентите да повикаат пожарникари и полиција Неверојатна случка се случила на еден универзитет.

Се претпоставува дека мајката го родила бебето во недела на wc-школката во студентскиот дом по што само пуштила вода да го однесе бебето.bebe spasuvanje

Бебето го пронашле студенти кои слушнале како плаче во одводната цевка широка 20 сантиметри. Повикале пожарникари кои го лоцирале бебето во цевките помеѓу трети и четврти кат. Бебто ги преживеало сите овие маки беш физички повреди.

Полицијата ја пронашла и мајката на детето, која веднаш била приведена.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1