Tag Archives: агент

Џемс Бонд се продаде за 30 милиони – пие пиво наместо мартини (Видео)

Култната реченица”Shaken, not stirred” (протресено, не мешано) – со текот на годините стана заштитен знак на Џејмс Бонд, но тој во најновото продолжение на бонд серијалот насловен како “Sky fall,, наместо мартини ќе мучка пиво.

______________________________________________________________________________________________________

Глумел таен агент за да не плати крофна?!

Еден Американец одлучил да глуми полицаец за да не плати крофна.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1