Tag Archives: kan

Штрос Кан и исплати отштета на собарката што го обвини за силување

Со таен финансиски договор затворена аферата меѓу поранешниот претседател на ММФ, Доминик Штрос Кан, и хотелската собарка.

______________________________________________________________________________________________________

Шведскиот принц изел ќотек во бар во Кан ( Видео)

Шведскиот принц Carl-Philip, кој има бурен ноќен живот, имал инцидент пред клубот ,,Baoli,, во Кан Франција.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1