Tag Archives: kristijan

Видео/Фото: 13 год дете си го убило 2 год брат – живее живот со дрога и насилство, го чека доживотен затвор

Мајка нарко зависник, го родила на 12 години откако била силувана, 13 год . Кристиан Фернандез живеел живот опкружен со дрога и насилство а сега ризикува да биде првиот малолетник осуден на доживотен затвор, бидејќи  при напад на бес, го удрил 2 годишното братче од полица за книги и му ја смачкал главата.

______________________________________________________________________________________________________

Дваесет годишно момче загина во тешка сообраќајна несреќа

Кристијан С. (20) од Вевчани, загина во тешка сообраќајна несреќа што се случи на патот Вевчани – Горна Белица.

______________________________________________________________________________________________________

Бизнисмени пуштете душа за Кристијан достојно да не престави на Олимпијада

Кристијан Ефремов е млад македонски атлетичар кој се квалификуваше за настап на Олимписките Игри во Лондон 2012. Сепак трошоците потребни за патувањето не се мали.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1