Tag Archives: ограбена

Ограбена Алфа банка во Влае – Сред бел ден

Денеска среде бел ден, ограбена експозитура на Алфа банка лоцирана во наслебата Влае.

______________________________________________________________________________________________________

Ограбена гастербајтерка на Бит Пазар

Жителка на село Батинци сфатила дека е ограбена и дека и го нема паричникот кога се обидела да плати во дуќан ан Бит Пазар.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1