Tag Archives: ohajo

Бубрег подготвен за трансплатација сестрата го фрлила во ѓубре

Медицинска сестра во Охајо случајно го фрлила бубрегот кој бил наменет за трансплатација. Лекарите се обиделе да ја поправат штетата, но на крајот се увидело дека бубрегот повеќе не можел да се употреби за трансплатација.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Мистериозно суштество во Охајо! Дали е ова Бигфут

На снимката на која во април била поставена на интернет било прикажано до сега невидено суштество покриено со густи темни влакна, како претрчува на патеката во областа Гранд Ривер, во североисточно Охајо.

______________________________________________________________________________________________________

Кино салите поопасни од „гето“ – Обид за нов масакр на Бетмен

За малку е спречен уште еден инцидент на проекција на филмот „Бетмен“во Охајо. Нов „Џокер“ со пиштол и четири ножеви имал намера да направи масакр!

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Самохрана мајка пита гола, но не за храна туку за поголеми гради

Разголена по долна облека со според неа оригинална идеја Кристи решила да излезе на улиците на Акрона во американската сојузна држава Охајо и да пита не за храна туку за операција за зголемување на градите.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1