Tag Archives: скопјанка

64 годишна скопјанка газена во автобус број 5

Откако се качила во автобусот со број 5 на автобуската постојка на булеварот „Кочо рацин“, од страна на четири лица била совладана и легната на подот од автобусот.

______________________________________________________________________________________________________

Билборд само што не паднал кај Скопјанка – Фото

  Заштитникот на билбордот само што не се откачил. Жителите велат така стои веќе некое време и никој не го санира. Секој момент може да се падне и не дај боже да предизвика несреќа.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1