Билборд само што не паднал кај Скопјанка – Фото


 

Заштитникот на билбордот само што не се откачил. Жителите велат така стои веќе некое време и никој не го санира. Секој момент може да се падне и не дај боже да предизвика несреќа.

До редакцијата на mknews.mk беа испратени овие фотогрфии од билборд лоциран во близина на Скопјанка кај Железничката станица во Скопје на кои се гледа оштетениот граничник.

Реакција од ,,Скопски огласи,,

Реагирајте сите до фирмата и надлежните.
Дадениов заштитник на билбордов со висина од 3-4 метри се движи и има можност да се оддели и да повреди некого . Реагирајте сите до фирмата и надлежните . Фото на Б.С.О.

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1