Tag Archives: soprug

Го застрелала мажот за да ја заштити мачката (Видео)

Истражителите во Харис Каунти, Тексас, велат дека двојката имала расправии околу семејната мачка, иако постојат неколку мачки на имотот, не е јасно која мачка била повод за кавгата.  

______________________________________________________________________________________________________

ФОТО: Мојот маж е геј! Кога се опоравив од шокот, му најдов дечко

Младата двојка се заљубила на прв поглед, брзо се венчале и добиле две деца. Меѓутоа по пет години, жената открила дека нејзиниот сопруг е геј.

______________________________________________________________________________________________________

Позната тениска судијка го убила мажот со чаша за кафе – уапсена е

Познатиот тениски судија Луис Гудман е уапсена денес во Њујорк поради сомнеж дека во април си го убила мажот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1