ФОТО: Мојот маж е геј! Кога се опоравив од шокот, му најдов дечко


Младата двојка се заљубила на прв поглед, брзо се венчале и добиле две деца. Меѓутоа по пет години, жената открила дека нејзиниот сопруг е геј.


Шери (30) мислела дека има совршен брак. Со згоден сопруг и две ќеркички, нејзиниот живот бил целосно исполнет.
Но, по две години нејзиниот сопруг Ешли (27) откирл дека е геј!


Целиот нејзин свет се срушил. Шерил на почетокот била изненадена, но успеала да ја надмине новонастаната ситуација.
Она и нејзиниот поранешен сопруг биле блиски пријатели, а Шерил му помогнала да си пронајде дечко. Сега Нејтан и Ешли се во брак. Ешил не почуствувал дека е геј, па дури и за него ваквото сознание претставува изненадување.

„Отсекогаш посакував да имам жена и деца, вели Ешли.

Тој се посомнева дека е геј кога изгледал неколку порнографски филмови. Шерил разговарала со него и му дала целосна поддршка. Она вели дека има разбирање затоа што и нејзиниот брат бил геј. Шерил ова искуство сакала да го сподели, за како што она вели, тоа може да им помогне на многумина кои се нашле во ваква слична ситуација.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1