Tag Archives: стриптизерки

Директор носел стриптизети како награда – еден од менаџерите го тужел и добил оштета

Најголемата компанија за пијалоци во Латинска Америка ,, Амбев,, мора да исплати 25 000 долари оштета на свој вработен, кого го присилувала да присуствува на забави на кои биле поканети локални проститутки и стриптизети.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: 46 стриптизерки незаконски играле „во скут“ во западна Македонија

Во заедничка акција на полицијата и Управата за јавни приходи и Пазарната инспекција во четири угостителски објекти затекна 46 женски лица кои незаконски работеле како танчерки и придружнички на гостите.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1