Tag Archives: studentka

Поради неизмиени садови и ставила на цимерката избелувач во чајот

Студентката Кајла Ешлин Бонковски (19) би можела да биде осудена на дури 15 години затвор бидејќи неодамна на својата цимерка (20) во чајот и ставила избелувач.

______________________________________________________________________________________________________

Фото/ Видео: Студентка ја продава невиноста за да изгради куќи за сиромашни – ќе се снима се

Бразилска студентка ја понудила на аукција својата невиност за да собере пари и да ги донира во хуманитарни цели. За градење на куќи за сиромашните во Бразил.

______________________________________________________________________________________________________

Страшно: 24 годишна студентка од Врање починала од анорексија / Фото

  Марија Јовиќ 24 годишна студентка од Врање пронајдена е мртва во својот изнајмен стан во Ниш на улицата ,,15,, точната причина од што починала ќе се знае по обдукцијата но според првичните информации од лекарите и тврдењата на нејзиното семество Марија починала од анорексија.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1