Tag Archives: zelba

70 милиони луѓе не сакаат секс

Експертите тврдат дека еден отсто од луѓето на планетата не чуствуваат никаква сексуална привлечност.

______________________________________________________________________________________________________

Најсилното кафе на светот

  Ова кафе има 200 % повеќе кофеин од обичното кафе, се вика Смртна Желба. Создадено е од компанија за кафе од Њујорк.

______________________________________________________________________________________________________

Нова ,,Барби,, дрога за слабеење и сексуална желба

На црниот пазар по ботоксот и пластичната хирургија се појави и нов производ популарно наречен ,,барби дрогa,, овaсупстанца се вбризгува под кожата и помага во слабеење, потемнување на кожата и зголемување на сексуалната желба.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1