Најсилното кафе на светот


 

Ова кафе има 200 % повеќе кофеин од обичното кафе, се вика Смртна Желба. Создадено е од компанија за кафе од Њујорк.

Кафето чини 19,99 долари за половина килограм. Го има да се нарача онлајн. Направено од Арабско зрно кое е органско.

Доколку не ви се допадне можете да го вратите и ќе ви бидат вратени 110% од парите. Оние кои го пробале се задоволни, а и гаранцијата ветува многу.

Ако ништо друго со ова кафе нема шанси да заспиете.

Извор – факултети.мк

 

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1