Татко-монструм во Куманово 3 години ја силувал сопствената малолетна ќерка


З.А. од Куманово кој има 44 години, во повеќе наврати изминативе три години извршувал присилни полови напади и обљуба врз својата малолетна ќерка.

Последен пат ја силувак ќерка си јуни годинава, во сопствената куќа каде прво и покажувал порнографски материјал снимен на персонален компјутер, а потоа вршел обљуба. За да не каже никому за случајот и се заканувал и ја заплашувал.

 Полицијата против З.А. поднесе кривична пријава за сторени дела “полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“ и “прикажување порнографски материјал“.

Tags: , , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1