Тело на починато лице лежи на пешачки кај клуб на пратеници


mrtov.jpg-500Тело на повозрасен човек лежи на пешачкиот премин карши клубот на пратениците од 14.30 часот, објавува Курир.

Според првичните информации, починатиот најверојатно се лизнал, паднал и починал на лице место. Во полиција пријавил случаен минувач, но според фотографијата и информациите на Курир неговото тело е се уште на улицата. полициски екипи вршат увид и работат на идентификација на починатиот.

Фото – Курир

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1