Тешка сообраќајка во Македонија – 11 повредени


Тешка сообраќајка се случи попладнево кај Стража кога се судрија минибус и два автомобили.

Има 11 повредени во несреќата за која се утврдуваат причините.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1