Тројца претепани полицајци во Шуто Оризари – еден се бори за живот


Тројца претепани полициски службеници во населбата Шуто Оризари.

Двајцата полициски службеници и приправникот отишле во Шуто Оризари за да ја земат девојката на приправникот, а лицата кои се наоѓале во нивна околина помислиле дека се работи за киднапирање по што ги препетале полициските службеници и комплетно го демолирале нивното возило, јавива 1Тв.

Сите тројца се наоѓаат на клиника од кои едниот е во животна опасност. Кон местото се упатени екипи на ЕБР.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1