Тоа беа времиња: Појадок 25 денари, ручек 85 денари


На социјалните мрежи се појави исечок од весник од 1994 година од минатиот век, каде култниот скопски ресторан Боеми ја рекламира својата понуда за појадок и ручек. Еве по кои цени:oglas_1994

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1