Том Круз лечи љубовни јади со Хрватици (Фото)


Холивудскиот актер Том Круз слета попладнево во Сплит. Долетал со приватен авион, лежерно облечен, насмеан, со 2 телохранители. Веднаш се качил на приватна јахта и ќе плови по синиот Јадран.

Том доаѓа на одмор во хрватска по разводот, а како што рекол за убавините на Хрватска слушал од многу негови пријатели.

Иако слета во тајност, хрватските жени дознале и го окупираа и аеродромот и пристаништето од каде Том исплови.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1