Трагедија во Србија: Ја убил сопругата со чекан, па си забодел нож во врат


Страшна семејна трагедија се случила во селото Цветојевац во близина на Крагујевац.policija uvid krim

62-годишниот Милосав Живковиќ ја убил сопругата Љиљана (67), а потоа извршил самоубиство.

Како што дознава српски Курир, Милосав сопругата ја убил со удар со чекан во глава, а потоа сам себе си нанел смртоносен убод со нож во врат.

Нивните тела се пронајдени утринава од страна на соседите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1