Цеца, децата и војската му оддадоа почит – 15 години од убиството на Аркан (ВИДЕО)


Денеска се навршуваат 15 години од убиството Жељко Ражњатовиќ Аркан. На неговиот гроб му оддадоа почит ветераните од доброволната војска, неговата сопруга Светлана Цеца Ражњатовиќ со семејството.arkan pomen

 

 

Погледнете кој се присуствуваше на годишнината од убиството на Аркан

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1