Турскиот заводник Махир ќе се жени – ова е неговата избраничка


Еден од најпознатите турски актери Кенан Имирзалиоглу, попознат како Махир, се подготвува за свадба.

Во јули ќе се венча со актерката Синем Кобал.

ezel

Погледнете како изгледа неговата избраничка.mahir zena 3ezelmarry

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1