Убиецот на Ивана и силувачот на уште 5 девојчиња жртвите ги барал на Фејсбук


Осомничениот за убиство и силување Дарко Костиќ (39) и неговата жртва Ивана Подрашчиќ (14), биле пријатели на Фејсбук.

Имено, Костиќ ги познавал сите свои жртви, на Фејсбук бил пријател со Ивана, која ја силувал и убил на 31. јули во Раковица.

Како што објаснил директорот на полицијата, телото на девојчето е пронајдено во поодмината фаза на скапување.

Ива на 29. јули излегла од дома и од тогаш и се губи секаква трага.

Сериски силувач и убиец – во оваа куќа ги мачел Ивана и останатите девојчиња (Видео)

Ова е монструмот кој ја силувал па ја убил малата Ивана

Screenshot_68

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1