Уште една трагедија на вљубени млади: Дечко почина, девојката се бори за живот по секс во гаража


Голема трагедија се случи во Србија-момче почина, а неговата девојка се бори за живот, откако решиле да имаат секс во возило паркирано во гаража.

Дваесет и шестгодишниот Немања Н. се угушил, а неговата девојка се бори за живот.ucenik srbija

Според податоците на српскиот Курир, трагедијата се случила во Чачак , кога сосед ги нашол телата во гаражата на станбената зграда каде живееле. Момчето лежело пред автомобилот, а девојката на задното седиште, и давала знаци на живот.

Двајцата биле без облека на себе, а се претпоставува дека момчето починало бидејќи се угушило затоа што автомобилот бил запален.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1