Ужас: Мртвото бебе и го пратиле во пластична кеса и картонска кутија


Манекенката и ѕвездата на Големиот Брат, Сели Ексел (27) решила да проговори за тоа што и се случило после  по породувањето.

Имено, по породувањето, кога родила мртво бебе, од болница ја пратиле со пластична кеса и кутија во кое се наоѓало бебето, пресесува Дејли Мејл.

Ѕвездата овој хорор го доживеала во јули оваа годинс, но сега решила да прговори за тоа на својот профил на Фејсбук.

kjeseseli-eksel-printskrin-1442934804-746517

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1