УЖАС: Во гробот на нејзиното дете, закопани и други дечиња!


Англичанката од Саутпорт доживеала вистински хорор кога дознала дека во гробот на нејзиното мртво дете се закопани и други дечиња.grobista33Имено, на Кетлин Квилан (29) и било ветено дека нејзиното мртво бебе, кое починало во април, ќе биде погребано во индивидуална парцела. Но таа останала запрепастена кога видела дека украсите кои стоеле на гробот биле тргнати од страна на друго семејство.

Веднаш реагирала кај надлежните, но оттаму добила одговор дека во тој гроб можно е да бидат погребани уште 6 други деца.

Надлежните работат за расчистување на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1