Вака ќерката на Цеца го прослави 1-ви Мај!


Ќерката на Цеца Ражнатовиќ покажа што значи првомајско уживање. Анастасија ги помина празниците во прекрасен амбиент во Нови Сад.

Со нејзиното момче Костадин Терзиќ и друштвото, Анастасија се опуштила i уживала  во вила покрај базен, момчињата се растрчале со цел како што е редот да направат скара за 1 мај.anastasija-raznatovic1maj

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1