Верижен судар кај Велес – Повредени се шест лица


Во верижен судар кој утрово случи пред наплатаната рампа кај Велес повредени се шест лица.

Во несреќата учествувале пет возила. Полицијата изврши увид на местото на несреќата.

soobrakjajka 233

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1