ВИДЕО: Алфите на Спасовски вперуваат пиштол во Спасов


Ексклузивните снимки кои денеска ги објави Сител ја откриваат целата вистина за случајот со сообраќајката на заменик министерот Диме Спасов.video-s

Од снимките кои денеска ексклузивно ги објави телевизијата, може да се види дека Спасов бил нападнат од група насилници кои му се заканувале со пиштол а потоа, истата група, заедно со лица кои се претставиле како полицајци му впериле пиштол.
<

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1