ВИДЕО: Ангел спасува човек од сигурна смрт?


Ова видео веројатно е доказ дека чуда се случуваат. Авторот на снимката на јутјуб детално објаснува и прикажува како мистериозно суштество спасува човек од сигурна смрт. 

angel

На снимката од безбедносните камери, чија автентичност тешко може да се оспори, се гледа човек кој вози велосипед со приколица. На раскрсницата на него налетува камион. Меѓутоа, тогаш се појавува мистериознот суштество и со брзина на светлината го оттргнува од канџите на смртта.

Погледнете:

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1